Zpět


Společenské akce na vltavských lodích


Výletní lodě, překrásný výhled a panoramata…

Catering Chef´s service je výhradním dodavatel na některé výletní lodě plující na Vltavě, které zpravidla kotví na náplavkách v centru Prahy. Tyto lodě skýtají mnohé možnosti využití. Nejčastěji jsou pronajímány na soukromé akce. Například oslavy narozenin, výročí, promocí nebo jako místo k žádosti o ruku, firemní večírky, uzavíraní obchodních kontraktů a podobné společenské akce. Během těchto společenských akcí proplouváte historickým centrem Prahy, kde je fantastický výhled na Pražský hrad, Karlův most, Universitu Karlovu nebo Rudolfinum. Dále je možné pokračovat na Smíchov a proplouvat okolo Národního divadla, Tančícího domu, Vyšehradu nebo Vyšehradské skály a pokračovat okolo Barrandovské skály, Žlutých lázní a dále je to pouze na dohodě s kapitánem kam se s lodí vydáte.

Gallery Loading...


Výhoda malé lodě…

Naprostou výhodou malých lodí je komorní a soukromé prostředí. S oblibou jsou využívány k již zmíněným žádostem o ruku přímo pod Karlovým mostem, kupříkladu na špici stylové námořní lodě z týkového dřeva pod názvem Santa Maria. Dále jsou velice pěkné a stylově zařízené menší lodě jako je Nicolas, Elbis, Regina, Adria aj. Lodě s kapacitou od 8 – do 35 osob. Foto z lodí je níže pod textem.

Gallery Loading...


Catering Vám loď vybaví…

Tyto lodě zpravidla nedisponují vlastním jídelním inventářem. Veškerý potřebný či chybějící inventář jsme schopni zajistit a na vybranou loď zavést. Jedná především o inventář jídelní, nápojový, stolový či sedací. Je možné také dle přání klienta vybavit loď stolním prádlem a různou výzdobou.

Gallery Loading...


Nápoje nabízené na malých lodích

Tyto lodě jsou zpravidla vybavené vlastním nápojovým barem se standardní nabídkou. V případě požadavku na zvýšenou konzumaci oblíbeného nápoje je dobré se dopředu domluvit s posádkou lodi o doplnění těchto nápojů. Pokud máte zájem o speciální nápoje, které nejsou součástí standardní nabídky, jsme schopni tyto nápoje zajistit. Např.: míchané nápoje.


Gallery Loading...


Velké lodě, společenský program a pokrmy od cateringu…

Větší výletní lodě mají nespornou výhodu v tom, že nabízejí větší prostor a dokážou tak svézt větší počet osob najednou. Tyto lodě disponují obsáhlejším nápojovým sortimentem. Na těchto lodích se dá pořádat i několik doplňkových programů najednou, například inscenace casina, ochutnávka doutníků, ochutnávka vína, ochutnávka nejrůznějších alkoholických nápojů, live cooking, grilování, ochutnávka ryb či mořských plodů. Takové to lodě jsou schopné odbavit okolo 200 návštěvníků najednou a tak jsou lodě využívány ke konání větších firemních akcí, párty, prezentacím a jiným společenským událostem. Na tyto lodě zajišťujeme buď kompletní catering, nebo pouze doplňkové služby.

Gallery Loading...


Pokrmy na lodi od menu přes nabídkový stůl až po grilování na palubě…

Prezentace se od klasických rautů zpravidla neliší, pokrmy jsou na lodích nabízené buď to ve stříbrných chafinách, nebo formou zanášeného několika-chodového menu. Dále je velice oblíbená kombinace grilování na zádi, kde se klienti přímo účastní grilování, které zajišťuje profesionální kuchař, který dle přání klienta může prezentovat připravované pokrmy. Na grilu lze nabízet různě upravená masa, české ryby, mořské živočichy, různě upravenou zeleninu a jako dezert lze připravovat i různé druhy ovoce, mezi ty nejoblíbenější patří grilovaný a karamelizovaný ananas.

Gallery Loading...

Malé pohoštění na krátkou plavbu…

Na lodě také dodáváme různé typy malého pohoštění jako například sendviče, canapky, finger food, obložené mísy, různě upravená zelenina, sýry nebo kuchařsky upravené ovoce. Tento typ pohoštění se velmi hodí například na jednohodinové plavby nebo jako předkrm před plánovaným obědem či večeří po plavbě.

Gallery Loading...

Speciální forma zážitkové gastronomie…

Malé jednohubky nebo různě upravené ovoce lze servírovat formou zážitkové gastronomie, kdy jsou pokrmy servírované v jednorázových miskách atypických tvarů, ve kterých jsou pokrmy jednoporcově děleny. Jednotlivé díly takto servírovaných pokrmů obsahují správné množství jednotlivých složek pokrmů, což tvoří harmonické vyvážení chutí a dále jsou designově doplněny nejrůznějšími přízdoby bylinek, čerstvých květů, cizokrajného ovoce atd.

Gallery Loading...

Mírně neobvyklé prostředí, ale…

Tyto malé lodě jsou také využívány pro pořádání strip show. Striptérky či striptéři svým tancem a svou show dokáží opravdu neobvykle pozvednout celou společenskou akci do závratné výše, ať už jsou využívány jako rozlučka se svobodou nebo pro jiné soukromé účely. Velmi atraktivní vzhled dívek i mužů a jejich velmi profesionální a diskrétní představení zaručí opravdu zajímavý, silný a někdy i nečekaný zážitek…

Gallery Loading...


Bližší informace ohledně pořádání společenských akcí, pronájem lodí a ostatních doprovodných služeb Vám rádi poskytneme prostřednictvím emailu nebo telefonicky.

Zpět